Naše chovatelská stanice byla založena v květnu roku 2012 pod záštitou organizace sdružující chovatele koček z celého světa - mezinárodní registr TICA.
uvodJsme malá chovatelská stanice ve Středočeském kraji nedaleko Prahy. Zaměřili jsme se na chov hnědých rozetových bengálských koček a v roce 2017 jsme se rozhodli i pro sněžnou a charcoal variantu bengálské kočky. Naši prioritou je chovat mimořádně krásné, přátelské a zdravé jedince. Díky tomu se nám rodí krásná koťátka správného typu. Je to jejich temperament a jedinečná divoká krása do které se zamilujete. Nám jejich vzhled leoparda přímo učaroval. Držet v náručí krásnou divokou kočku v kombinaci s mimořádně milující povahou je snad sen každého. Přibývá stále více lidí, kteří si vybírají toto plemeno pro jejich atraktivní divokou krásu, velmi snadnou údržbu a jejich celkové zdraví. Bezpochyby si s bengálským mazlíčkem užijete spoustu zábavy.
Naše bengálská koťátka do nových domovů odcházejí ve 13 týdnech, kdy jsou plně socializovaná a v dobrém zdravotním stavu. Jsou očkovaná, několikrát odčervená, s europasem, čipovaná, s průkazem původu, se smlouvou, kastrovaná nebo s podmínkou kastrace a výbavičkou pro první dny v novém domově.
Snažíme se odchovat bengálská koťátka s milou a mazlivou povahou v kruhu rodiny. Dbáme na co nejlepší výživu našich chovných koček a především koťátek.
Děkujeme všem bengálským přátelům našich koťátek za Vaši  skvělou péči a moře lásky, kterou jim dáváte. Díky Vám mám spoustu nových přátel. Pokud budete někdy potřebovat, jsem tu pro vás se svými radami a zkušenostmi.
Svému synovi Petrovi děkuji za spoustu krásných profesionálních fotek a hlavně za trpělivost s bandou neposedných koťat.( www.photonolimits.cz )

PODLE MÉHO NÁZORU JE KOČKA TÍM NEJLEPŠÍM SPOLEČNÍKEM V KAŽDÉM VĚKU !

IMG 20201128 140717         IMG 20201128 144318

 


 

© 2017 Bengálská kočka Pearly Queen. Tvorba www

Tvorba stranek pro chovatele